Upisi u srednju školu 2019.

Zlouporaba droga - brošura za roditelje

Priloženi dokumenti:
Brosura za roditelje.pdf

Dabar je u našoj školi

Edukativno-preventivne akcije HŽ-a

« Lipanj 2019 »

LiDraNo 2019.
Autor: Adriana Mihalić Šebelja, 1. 2. 2019.

Međuopćinski susret LiDraNo 2019. ove je godine održan u Srednjoj školi dr. Antuna Barca u Crikvenici. Povjerenstvo za literarne i novinarske radove sastalo se 30. siječnja 2019. te na županijsku razinu uputilo sljedeće literarne radove naših učenika:

Život se nalazi u kretanju, a ne u stajanju                                                        Lucija Gržac, 7.r.                                                                                            Mentor: Jasmina Manestar, prof.

Putovanje u čarobnu zemlju                                                                          Patricia Novaković, 8.r.                                                                                  Mentor: Edita Starčević, prof.

Moja Crikvenica                                                                                                Dalia Pelić, 8.r.                                                                                              Mentor: Jasmina Manestar, prof.

Novinarski radovi upućeni na županijsku razinu:

Grad - to smo svi mi                                                                                          Lovro Matejčić, 8.r.                                                                                        Mentor: Jasmina Manestar, prof.

U stihovima hrvatskih pjesnika pronašao sam glazbu                                            Hana Baričević, 8.r.                                                                                      Mentor: Jasmina Manestar, prof.

Na županijsku razinu smotre upućen je i naš:

Školski list "Šarko"                                                                                        Urednik: Lovro Matejčić, 8.r.                                                                          Mentor: Jasmina Manestar, prof.

Čestitke našim učenicima i njihovim profesoricama te puno uspjeha na sljedećim razinama smotre!

Tekst napisala Renata Gržac