Online katalog knjižnice

Izložba dječjih radova Zeleni smješko & Čije je ovo?
Autor: Adriana Mihalić Šebelja, 18. 4. 2019.

16.travnja 2019.godine otvorena je izložba dječjih radova Zeleni smješko & Čije je ovo? nastalih u sklopu radionica kreativnog recikliranja i foto radionica koje su se održavale u osnovnim školama Vladimira Nazora i Zvonka Cara. Radionice kreativnog recikliranja osmislila je Dubravka Kanjski, a fotografske radionice Borislav Božić.

Na izložbi su učenici koji su sudjelovali na radionicama dobili prigodne diplome, dok su učenici 4.a razreda sudjelovali u kreativnoj radionici (izrada torbi od starih majica) koju je upriličila Udruga Žmergo.

Učenici koji su sudjelovali u radionici kreativnog recikliranja Dubravke Kanjski su:

Karolina Marić, Sara Šegulja, Gabriela Perhat, Klea Šabanović, Ana Španović, Mihaela Komerički i Stela Jurinčić.

Učenici koji su sudjelovali u fotografskoj radionici Borislava Božića su:

Luka Mićić , Duško Tomić, Adriana Pavličević, Bruno Babić, Filip Daničić, Ivana Udovičić, Karlo Brkić, Laura Mađerić, Linda Mađerić, Patricija Novaković, Tin Božić, Leo Manestar, Katarina Palić, Petra Brozičević, Marta Haistor Ramić, Franka Korić, Luka Plays, Viktor Vladić, Veronika Salma, Lovro Knez i Paulo Matejčić.

Čestitamo im na prekrasnim radovima!

Izložba je otvorena od 16. – 27. 4. 2019. U Gradskoj Galeriji.

Inače, ove radionice su se održale u sklopu obilježavanja Dana planeta Zemlje pod pokroviteljstvom Grada Crikvenice i Udruge žmergo. Cijeli taj dan će biti posvećen ekologiji pod nazivom „→otpad→uredi + kune→uštedi→“.

Tekst napisala Maja Lončarić