Online katalog knjižnice

Virtualna učionica- poveznice i upute
Autor: Adriana Mihalić Šebelja, 15. 3. 2020.

MZO će isporučivati osnovni raspored sati za cijelu Hrvatsku za sve nastavnike koji nemaju spremna online predavanja.

Ako nastavnik ima gotova svoja predavanja, njegovi učenici ne moraju pratiti sadržaj koji je isporučio MZO, nego predmetni nastavnik u virtualnom razredu isporučuje sadržaj i aktivnost.

5 OSNOVNA ŠKOLA - predmetna nastava:
Od ponedjeljka, 16. ožujka, viši razredi osnovne škole (5., 6., 7. i 8. razred) i srednjoškolci će imati mogućnost pratiti online nastavne sadržaje i putem Sportske televizije.
Poveznice za razrede:

5. razred

6. razred

7. razred

8. razred

Ukoliko u vašem paketu programa nemate Sportsku televiziju možete ju pratiti na slijedećoj mrežnoj stranici: https://sptv.hr/uzivo?fbclid=IwAR2OnysAwaABY-z6iel5E8Os4elcDzOBg1_cTeL-C1t_Ggba6wRAUoGDYf4

OSNOVNA ŠKOLA - razredna nastava:

Ministarstvo znanosti i obrazovanja organizirat će u suradnji s Hrvatskom radiotelevizijom na 3. programu nastavu za učenike razredne nastave prema kurikulumima i nastavnim programima svaki dan, od ponedjeljka 16. ožujka, u sljedećim terminima u programu pod nazivom Škola na Trećem:

Razred

1. razred OŠ