Obavijesti u vezi rada škole za vrijeme trajanja virtualne nastave
Autor: Adriana Mihalić Šebelja, 16. 3. 2020.

1 .    Obavještavamo sve roditelje da će zbog novonastale situacije škola do daljnjega biti zatvorena.

U slučaju potrebe zbrinjavanja učenika od 1. do 4. razreda molimo roditelje da najkasnije  dan prije o tome obavijeste školu kako bi se moglo organizirati čuvanje.

Kontaktirati nas možete samo u slučaju hitnoće izmeđi 8 i 12 sati.

• pozivom na broj mobitela  099/214-67-72 (tajništvo) ili 099/214-67-71 (ravnateljica)
  • službeni e-mail škole
  • na e–mail adrese učitelja @skole.hr

2.       Do daljnjega se obustavljaju sve aktivnosti vezane za upise u prvi razred.

3.      Glazbena škola trenutno uspostavlja virtualne učionice, a o svim daljnjim radnjama roditelji će biti kontaktirani od strane učitelja.

4.      Nastava predmete nastave odvija se prema rasporedu škole, a učitelji će materijale slati u virtualne učionice.

5.      Nastava razredne nastave odvija se prema redovnom rasporedu. Učenici su obavezni pratiti HRT3. Učitelji će učenicima slati upute i nastavne materijale prema dogovorenim komunikacijskim kanalima.