Doček prvašića

U ponedjeljak 7.rujna 2020. počela je nastava u novoj školskoj godini, koja je po mnogo čemu neobična.

Doček đaka prvaka bio je po prvi put ispred Škole prema preporukama HZJZ i propisanim epidemiološkim mjerama. Učenici drugih razreda i njihove učiteljice  pripremili su veseli program za sve prvašiće.

Dobrodošlicu učenicima prvog razreda i mnogobrojnoj pratnji zaželjela je ravnateljica prof. Deana Čandrlić  Zorica i predstavila učiteljicu prvog razreda Tatjanu Vukić.

U našoj Školi od ove školske godine borave i učenici iz PŠ Dramalj. Učenicima prvog razreda PŠ Dramalj učiteljica je Nives Džajkić.

Nakon prozivke učiteljice su novu generaciju učenika prvih razreda uvele u školsku zgradu i njihovu učionicu. U Područnoj školi Jadranovo za učenike prvog razreda četvrtaši su pripremili program dobrodošlice,  a  učiteljica prvašića je Sanja Sladić.

Svim starim i novim učenicima naše Škole sretan početak nove školske godine.

Napisale: Tatjana Vukić, Nives Džajkić, Sanja Sladić

objavio: Daliborka Todorović   datum: 13. 9. 2020.

MZO preporuke

Katalog knjižnice