MAH- 1

„Mogu ako hoću“ (M.A.H.) je preventivni program u cilju približavanja policije djeci. 20.travnja su učenici četvrtih razreda  prisustvovali 1. komponenti- MAH-1.

U Policijskoj poctaji Crikvenica učenike su primili načelnik postaje gdin. Dražen Zekić i predavači. U zanimljivom predavanju učenici su upoznati sa svrhom i radom policije, te su sudjelovali u razgovoru o prevenciji ovisnosti.

Prezentiran im je i rad forenzike, istražne policije, te interventne policije. U kratkom obilasku PP vidjeli su prostorije za zadržavanje i ispitivanje, službeni vozni park, te prijemni šalter koji je upućen u rad svakog policajca na terenu.

Na kraju posjeta dobili su i brošure Moj podsjetnik M.A.H. i bili su lijepo počašćeni.

Učenici su puni lijepih impresija.

Tekst napisala: Maja Lončarić

objavio: Adriana Mihalić Šebelja   datum: 23. 3. 2018.

MZO preporuke

Online katalog knjižnice