Obavjesti za kraj školske godine

U petak ( 15.06.), posljednji je dan nastave u ovoj šk.godini.

Nastava će se održati zaključno sa šestim satom. Učenici mogu odgovarati do posljednjeg sata kada će im javno biti zaključene ocjene.

Učenici  kojima budu zaključene najviše 2 negativne ocjene pohađat će dopunsku nastavu koja započinje 20.06.u 8.00 h ( detaljnije upute dobit će od svojih razrednika i predmetnih učitelja). Učenici koji ne isprave negativnu ocjenu  nakon dopunske nastave, upućuju se na popravak i to 23.08. u 8.00 h – pismeni a 24.08. u 9.00 h usmeni dio ispita.

Podjela svjedodžbi bit će 05.07.u 18.00 h za učenike osmih razreda, 06.07. u 9.00 h za učenike mlađih razreda (1. – 4.) a u 10.00 h za učenike starijih razreda  (5. – 7.). Sve će biti objavljno i na web stranicama naše škole.

Slijedeće školske godine nastava započinje 03.rujna.

Svim učenicima želimo ugodan odmor!

objavio: Adriana Mihalić Šebelja   datum: 14. 6. 2018.

MZO preporuke

Online katalog knjižnice