Prvi dan nastave

• Prvi dan nastave je 3.9.2018. Nastava počinje u 8.00 sati. Učenici će imati tri sata od kojih je prvi sat Sat razrednika, a ostala 2 sata po rasporedu koji se nalazi na dnu obavijesti. Nastava završava u 10.05 sati.
  • Autobus za učenike putnike iz Crikvenice prema Dramlju i Jadranovu kreće u 10.30 sati.

• Učenici drugog razreda matične škole u školi ostaju do 11.00 sati zbog sudjelovanja u svečanom primanju učenika prvih razreda.
  • Svečano primanje učenika prvih razreda matične škole održat će se u 10.30 sati u auli škole.
  • U područnim  školama  Dramalj i Jadranovo svečano primanje učenika prvog razreda biti će u 9.30 sati, a svi ostali učenici (2.-4.razred) u školu su obavezni doći u 8.00 sati.
  • Nastava Islamskog vjeronauka počinje u petak, 7.9.2018. u 13.30 sati.
  • Školska marenda počinje dana  5.9.2018. (srijeda).

• Produženi boravak počinje dana 10.9.2018. (ponedjeljak).

Veselu i uspješnu novu školsku godnu vam želimo!!!!!

objavio: Adriana Mihalić Šebelja   datum: 28. 8. 2018.

MZO preporuke

Online katalog knjižnice