Online katalog knjižnice

Posjet gradonačelniku
Autor: Adriana Mihalić Šebelja, 4. 10. 2018.

U ponedjeljak, 01.10.2018., povodom Dječjeg tjedna, upriličeno je druženje djece sa gradonačelnikom. U organizaciji Društva naša djeca gradonačelnik je zaprimio predstavnike vrtića te učenike dviju škola. Djeca su pripremila mnogobrojan pitanja o svemu što njih interesira. Npr. "Hoćemo li dobiti besplatne udžbenike?, Hoće li grad napraviti igralište u dvorištu OŠ V. Nazora kako bi učenici produženog boravka imali sadržaje u prirodi?..." itd. Gradonačelnik Damir Rukavina je bio jako ljubazan te je strpljivo i podrobno odgovarao na postavljena pitanja na zadovoljstvo djece. Nakon druženja djeca su darovala svoje pripremljene uratke, a sami su počašćeni zdravim grickalicama i voćem.
Predstavnici naše škole bili su: Dean Jurić i Frano Manestar iz 1.r., Tea Lisko i Ivano Matejčić iz 2.r., Marta Cerović i Ani Knez iz 3.a r., Natko Ferenčić i Dina Jurić iz 3.b r., Leana Domijan i Filip Raguž iz 4.a, r., te Karolina Marić i Dominik Perčić iz 3.b r.

Tekst napisala: Maja Lončaić