Obavijest roditeljima za sudjelovanje u javoj raspravi

Obavijest roditeljima za sudjelovanje u javoj raspravi  o nacrtu Odluke o donošenju predmetnih kurikuluma i kurikuluma međupredmetnih tema za sve osnovne i srednje škole u Republici Hrvatskoj.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja provodi javno savjetovanje o nacrtu Odluke o donošenju predmetnih kurikuluma i kurikuluma međupredmetnih tema za sve osnovne i srednje škole u Republici Hrvatskoj na internetskim stranicama eSavjetovanja.

Javno savjetovanje otvoreno je u razdoblju od 15. studenoga do 15. prosinca 2018. godine, a poveznice na pojedine predmetne teme dostupne su i na stranicama Ministarstva: https://mzo.hr/hr/javno-savjetovanje-o-nacrtu-odluke-o-donosenju-predmetnih-kurikuluma-kurikuluma-medupredmetnih-tema.

objavio: Adriana Mihalić Šebelja   datum: 16. 11. 2018.

MZO preporuke

Online katalog knjižnice