Mobilno reciklažno dvorište u Jadranovu
Autor: Adriana Mihalić Šebelja, 17. 1. 2019.

Dana 15.01.2019. učenici PŠ Jadranovo upoznali su se s mobilnim reciklažnim dvorištem  koje je postavljeno  kod  škole, uz placu, u Jadranovu . Učenici su se upoznali s pravilnim odlaganjem otpada kojeg su sami donijeli te ga predali djelatniku reciklažnog dvorišta . Tom događaju nazočile su i  ravnateljica Deana Čandrlić-Zorica te pedagoginja  Draženka Mažar. Gospodin Lovorko Gržac,direktor  Eko Murvice, predstavio je način rada mobilnog reciklažnog dvorišta te ukazao učenicima na značaj pravilnog odlaganja otpada. Informirao je nazočne o  dostupnim lokacijama,radnom vremenu te vrstama otpada  koji  se može  predati  u mobilno reciklažno dvorište.

Tekst napisale učiteljice PŠ Jadranovo