Upisi u srednju školu 2019.

Zlouporaba droga - brošura za roditelje

Priloženi dokumenti:
Brosura za roditelje.pdf

Dabar je u našoj školi

Edukativno-preventivne akcije HŽ-a

« Lipanj 2019 »

KARNEVALSKI KONCERT GLAZBENE ŠKOLE
Autor: Adriana Mihalić Šebelja, 4. 3. 2019.

U srijedu, 27.02.2019. održan je Karnevalski koncert Glazbene škole na kojem su nastupali učenici svih odjela Glazbene škole, maskirani u princeze, vještice, indijance i mnoge druge likove iz priča. Koncert je otvorio Mali zbor Glazbene škole prigodnim pjesmicama: „Maškare“ i „Karneval“, a program su nastavili instrumentalisti koji su, bez obzira na kostime, svi odlično svirali. Svojim nastupima koncert su obogatili dragi gosti, učenici harmonikaškog odsjeka Glazbenog odjela OŠ I.Mažuranića iz Novog Vinodolskog koji su se također predstavili u najboljem svjetlu. Veselim zvucima klavira, gitara i harmonika mali maskirani glazbenici pripremili su roditeljima, nastavnicima i svim prisutnim gostima ugodno karnevalsko glazbeno poslijepodne.

Tekst napisala Ljerka Šemeš

KARNEVALSKI KONCERT GLAZBENE ŠKOLE
Autor: Adriana Mihalić Šebelja, 4. 3. 2019.

Tekst napisala Ljerka Šemeš