Upisi u srednju školu 2019.

Zlouporaba droga - brošura za roditelje

Priloženi dokumenti:
Brosura za roditelje.pdf

Dabar je u našoj školi

Edukativno-preventivne akcije HŽ-a

« Lipanj 2019 »

Medalje i pehari naše Emili iz 2.a razreda
Autor: Adriana Mihalić Šebelja, 12. 4. 2019.

Emili Čajlaković je odlična učenica 2.a razreda. U slobodno vrijeme bavi se plesom. Od 2015. godine članica je plesnog kluba Dance queen iz Kraljevice. Plesati  je počela u maloj skupini od 21 plesača. Od 2018. počela je plesati duo sa partnericom Erin i nastupati na  brojnaim  natjecanjima. Plesnim  nastupima obišla je cijeli Kvarner, ali i Zagreb i okolicu. Ipak, najdraži joj je nastup u Novom Sadu u studenom 2018. gdje je u plesu sa partnericom osvojila prvo mjesto i pehar. Ponosna je vlasnica 10 medalja i 2 pehara.

A naš razred ponosan je na nju. Bravo Emili!!

Tekst napisala učiteljica 2.a

Medalje i pehari naše Emili iz 2.a razreda
Autor: Adriana Mihalić Šebelja, 12. 4. 2019.

A naš razred ponosan je na nju. Bravo Emili!!

Tekst napisala učiteljica 2.a