Vozači oprez, djeca su u prometu!

U mjesecu listopadu 2012.  počela je akcija Jadranskog osiguranja „Vozači oprez, djeca su u prometu !“.

Zadatak akcije je  prvenstveno edukativan - upozoriti djecu na poštivanje prometnih znakova, te njihovu dodatnu pažnju kada se na putu od kuće do škole pojavljuju kao sudionici u prometu Svi učenici prvih razreda pozvani su da tijekom listopada i studenog likovnim radom odgovore na pitanje: Što je promet?

Najbolji radovi su nagrađeni! A od svih radova u prostoru Jadranskog organizirana je izložba, uz zajedničko druženje i prigodan program  te dodjelu nagrada.

Iz naše škole nagrađen je LEO MANESTAR učenik 1. a razreda, a uz njega  izložbi su bile prisutne i njegove prijateljice iz razreda Sara i Nika.

objavio: Daliborka Todorović   datum: 16. 1. 2013.

MZO preporuke

Online katalog knjižnice