Upisi u srednju školu 2019.

Zlouporaba droga - brošura za roditelje

Priloženi dokumenti:
Brosura za roditelje.pdf

Dabar je u našoj školi

Edukativno-preventivne akcije HŽ-a

« Lipanj 2019 »

Projekt Europeana DSI-4
Autor: Adriana Mihalić Šebelja, 19. 5. 2019.

Naša učiteljica razredne nastave u PŠ Dramalj Dilajla Pavletić je od siječnja 2019. godine dio Europeana korisničke skupine za obrazovanje, kao predstavnica Hrvatske. Projekt Europeana DSI-4 je četvrta iteracija s dokazanim postignućima na pet istaknutih tržišta: europski građani, institucije obrazovanja, istraživanja, kreativna industrija i institucija kulturne baštine. U natječaju „Europeana Education 2019.“ sudjelovalo je 130 učesnika iz 15 zemalja. Aktivnim sudjelovanjem u izradi bloga „Podučavanje s Europeanom“, kreiranjem inovativnog scenarija poučavanja, korištenjem resursa na inovativan način te provedbu i pružanje konstruktivnih povratnih informacija kao izvora kreativnosti i inspiracije za druge učitelje, Europeana i European Schoolnet su ove godine nagradili 30 sudionika (Dilajla je osvojila visoko 2. mjesto)  posebnom nagradom sudjelovanjem u radionicama u Briselu tijekom lipnja.

Projekt Europeana DSI-4
Autor: Adriana Mihalić Šebelja, 19. 5. 2019.