Upisi u srednju školu 2019.

Zlouporaba droga - brošura za roditelje

Priloženi dokumenti:
Brosura za roditelje.pdf

Dabar je u našoj školi

Edukativno-preventivne akcije HŽ-a

« Lipanj 2019 »

DODJELA NAGRADA „Miće sunce“ i „Malo sunce“
Autor: Adriana Mihalić Šebelja, 10. 6. 2019.

Dalia Pelić dobitnica nagrade „Miće sunce“

U Gradskoj vijećnici druge večeri XVIII. Jadranskih književnih susreta dodijeljene su nagrade „Miće sunce“  za najbolje literarne učeničke radove u PoZiCi. PoZiCa je zbornik literarnih i likovnih radova učenika osnovnih i srednjih škola prijateljskih gradova Poreča, Zaboka i Crikvenice, a svake se godine zbornik objavljuje pod pokroviteljstvom jednog od ovih triju gradova. Crikveničkim prvonagrađenim učenicima uručuje se nagrada "Miće sunce" za PoZiCu, a nagrađeni su i drugoplasirani te trećeplasirani radovi u kategoriji osnovnih škola i srednje škole.  U kategoriji osnovnih škola prvu nagradu i „Miće sunce“ dobila je  učenica 8. a razreda naše škole Dalia Pelić  za uradak „Moja Crikvenica“ koja je pred uvaženim književnicima i pročitala svoj uradak. Nagradu za 2. mjesto dobila je Hana Baričević također učenica 8. a razreda naše škole za uradak „ Čovjek samo srcem dobro vidi, ono bitno očima je nevidljivo“, a treću nagradu dobila je Antonia Grbčić učenica 7. c razreda naše škole za uradak „Krabulje“. U ovogodišnji zbornik „PoZiCa“ prema bodovima stručnog povjerenstva uz već spomenute nagrađene radove ulaze i još tri literarna uratka učenika naše škole. Uradak „Moj mići mulić“ učenika 7. c razreda Bepa Matetića, „Širkova priča“ učenice 5. c razreda Zare Švrljuge i uradak „To znači manjak ljubavi“ učenice 7. c razreda Lucije Gržac.

Treću godinu zaredom Gradska knjižnica Crikvenica raspisuje i literarni natječaj na koji se mogu javiti i učenici škola iz ostalih mjesta širom Lijepe naše, a nagrada je nazvana „Malo sunce“.  Na tom natječaju 3. nagradu osvojila je učenica 6. a razreda naše škole Matilda Salma za uradak „Ljepota plavetnila“.

Svim učenicima mentorica je bila učiteljica Jasmina Manestar.
Nagrade mladim literatima uručili su uvaženi književnici, sudionici ovogodišnjih Jadranskih književnih susreta, Ljerka Car Matutinović, Anela Borčić, Julijana Plenča, Ljerka Toth Naumova  i Miro Gavran.

U glazbenom dijelu večeri nastupili su učenik naše Glazbene škole Branislav Štimec i učitelj Džoni Švarc.

DODJELA NAGRADA „Miće sunce“ i „Malo sunce“
Autor: Adriana Mihalić Šebelja, 10. 6. 2019.

Dalia Pelić dobitnica nagrade „Miće sunce“

Svim učenicima mentorica je bila učiteljica Jasmina Manestar.