Online katalog knjižnice

Doček prvašića
Autor: Adriana Mihalić Šebelja, 11. 9. 2019.

9.rujna 2019. počela je nastava u novoj školskoj godini. U 10.30h upriličena je svečanost povodom prijema prvaša.

Ove godine ih je upisano 28 u matičnoj školi (u PŠ Dramalj 4- učiteljica Nives Džajkić, a u PŠ Jadranovo 9- učiteljiva Silvija Hviždalek). Nakon veselog nastupa učenika 2.r.pod vodstvom učitelja Roberta Pavlića i prof. engleskog jezika Jasne Mataija, prisutnim prvašima i njihovoj mnogobrojnoj pratnji dobrodošlicu je zaželjela ravnateljica prof. Deana Čandrlić-Zorica. Predstavila im je i  njihove učiteljice. Tako će 1.a voditi učiteljica Maja Lončarić, a 1.b učiteljica Dilajla Pavletić.

Nakon prozivke učiteljice su svoje nove učenike odvele u svoje učionice gdje su djeca službeno postali učenici.

Svim učenicima, nastavnom osoblju i roditeljima, a posebno prvašima i njihovim obiteljima želimo uspješnu školsku godinu!

Tekst napisala Maja  Lončarić