"Plavi dan" Pomorske škole Bakar

Već petu godinu zaredom naša škola sudjeluje  u projektu „Plavi dan“ Pomorske škole Bakar. Tema ovogodišnjeg Plavog dana bili su Morski sisavci te su učenici imali zadatak likovno se izraziti na zadanu temu.  U projektu su sudjelovali učenici likovne grupe pod voditeljstvom  učiteljice Suzane Kljuš.

Na upriličenoj izložbi likovnih radova, rad s motivom delfina  osvojio je prvu nagraduAutorice pobjedničkog rada su Emilly Komadina (8.c) i Tea Manestar (6.b).

Svojim radovima predstavili su se i učenici likovne radionice mlađih razreda pod voditeljstvom učiteljice Maje Lončarić.

Zahvaljujući sjajnom uspjehu škola će dobiti  posvojenog dupna kojim će nas nagraditi škola domaćin „Plavog dana“.

Uz izložbu likovnih radova učenika osnovnih škola koje su se odazvale pozivu za sudjelovanje, posebno zanimljiva bila su stručna predavanja i okrugli stolovi o morskim sisavcima - sredozemnoj medvjedici, dupinima i kitovima.

objavio: Daliborka Todorović   datum: 3. 4. 2013.

MZO preporuke

Online katalog knjižnice