Dodjela nagrada najboljim sportašima Grada Crikvenice

Na dodjeli nagrade Sportaš godine Grada Crikvenice za prošlu godinu održanoj 5. travnja 2013., učenici naše škole pobjednici su u svim kategorijama školskoga sporta. Grad Crikvenica dodijelio nam je nagradu za najbolju mušku ekipu osnovnoškolskog sporta, najbolju žensku ekipu, najboljeg pojedinca i najbolju pojedinku.

Ženska i muška ekipa atletičara osvojila je prošle godine 1. mjesto u županiji i 2. mjesto na poluzavršnici državnog prvenstva.

Najuspješnija atletičarka pojedinačno je Andrea Pavlović koja je izniman uspjeh osim u atletici  postigla i u stolnom tenisu.

Najuspješniji pojedinac  je Sanjin Juretić koji je ostvario 1. mjesto u bacanje kugle u PGŽ i sjajan rezultat ponovio je i na poluzavršnici državnoga prvenstva  te zauzeo prvo mjesto.

Čestitamo svim dobitinicima!

Članovi ŠSD "Kaštel"

objavio: Daliborka Todorović   datum: 10. 4. 2013.

MZO preporuke

Online katalog knjižnice