BOŽIĆ U NARODNOM DOMU DRAMALJ

Dobri ljudi Dramlja imali su pune ruke posla, prvo za sv. Nikolu,a sada za Božić ponovo su otvorili vrata ugrijanog doma i pripremili ga za doček svih ljudi otvorena i topla  srca.Za kraj su pripremili i zakusku te su već na početku sve skupa zamolili da ostanu nakon priredbe da se počastimo.

Umirovljenici su glavni dio duha Dramlja tako da su oni dobili tu čast da otvore priredbu svojim zvonkim glasovima s Darkom Majstorovićem na čelu koji je bio i slavljenik tog dana.Sretan mu rođendan od srca!

Zatim su se zaredale ženska klapa sv.Jelena,zbor župe sv.Jelena s neizostavnom Marijanom Bezić. Ispreplitanjem njihovih glasova unijele su toplinu u naša srca i izmamile osmijeh na lica.

Na red su došli područni vrtić Radost,te područna škola Vladimira Nazora. Mališani su pokazali sve što su marljivo učili i spremali sa svojim tetama i učiteljicama.Bilo je tu reda pjesme,te reda recitacija,raznježili smo publiku,a to nam je bio i cilj.

Iznenađenje za kraj je bilo pogođeno,naši dragi Dramaljci,tj. Barufi počastili su nas nekolicinom pjesama,te podignuli temperaturu u domu.Hvala im na tome!

Bila je to nezaboravna večer u Dramlju,vidimo se iduće godine na istom mjestu!!!

A, budući da se kaže da slika vrijedi više od tisuću riječi, kako nam je bilo pogledajte u foto galeriji!

objavio: Adriana Mihalić Šebelja   datum: 4. 1. 2015.