DOGAĐAJI U PŠ DRAMALJ

Dramaljci su sudjelovali i na našem Danu škole u Crikvenici pjesmom kao i igrokazom.

Drugi razred Dramlja kao i njihovi prijatelji matične škole bili su na izletu u Delnicama u posjetu kući koja se bavi medom ,a teta koja nam je pričala stvarno puno zna o svemu tome,zatim smo bili na Golubinjaku gdje smo malo istražili šumu,a na kraju smo posjetili kuću bajki Ivane Brlić Mažuranić u Ogulinu.

Prepuni dojmova vratili smo se i već počeli maštati o nekom budućem izletu.

Naš dramaljski učenik četvrtog razreda Domagoj Lončarić na šahovskim turnirima okolnih mjesta postiže zavidne rezultate.Ova slika je s Omišlja na otoku Krku na kojem je osvojio pehar za treće mjesto.Čestitamo našem Domagoju te mu želimo uspjehe i dalje.

Treći razred Dramlja posjetio je Pulu i Brijune,družili smo se s trećašićima matične škole,

Vrijeme nam se osmjehnulo,vidjeli smo puno toga,malo se i slikali.Bilo je odlično.

Četvrtašići  Dramlja oprostili su se od svoje drage učiteljice Rosande koja ih je vodila tri godine,

te sadašnje učiteljice Marijane.Tu su još bile njihova učiteljica engleskog Rea i njihova teta Željka.

Učenici su sve razveselili prekrasnom tortom s kojom su se svi počastili,a njihova učiteljica

Marijana ih je iznenadila prigodnim pjesmicama .To će ponijeti kao uspomenu na dane provedene u Dramlju.Želimo im svako dobro u daljnjem školovanju.

Dan sv. Jelene

Kao i svake godine Dramaljci su proslavili svoj dan. Nakon nekoliko dana kiše subota je osvanula sunčana ,prakrasna.

Prvi je nastupao pjevački zbor,zatim klapa sv. Jelena s voditeljicom sada našom učiteljicom Marijanom Bezić.Zatim su na red došli vrtićarci,a onda mi školarci.Dugo smo se spremali,bili smo jako uzbuđeni,ali vrijedilo je,bilo je prekrasno,evo i par slikica kao dokaz.

Jedva čekamo iduću sv.Jelenu !!!

Mali novinari Dramlja

Fotografije navedenih događaja možete pogledati kliom ovdje!

objavio: Adriana Mihalić Šebelja   datum: 21. 6. 2016.