Doček prvašića
Autor: Adriana Mihalić Šebelja, 12. 9. 2019.

U ponedjeljak je osvanuo važan dan za PŠ Dramalj,dobili smo četiri nova prvašića.

Napokon smo ih dočekali,priredili smo im priredbu dobrodošlice.Bilo je tu najava,recitacija,ali i puno pjesme,bili smo kao i uvijek radosni i raspjevani.Mame su nam se rasplakale od sreće.Zatim smo objasnili roditeljima da su ove godine u Dramlju dvije kombinacije 1. i 4. razred ima učiteljicu Nives,a 2. i 3. učiteljicu Marijanu.Poslije kratkih uputa 1. razredu svi smo se uputili kućama.Baš je bio uzbudljiv taj prvi školski dan.Naši novi prvašići su : Matteo Manestar,Benjamin Martić,Ana Perhat i Rafael Saulig.Sretno prvašići !!!

Tekst  napisali četvrtaši Dramlja