Prezentacija novog radnog stroja RAVO 5i čistilice
Autor: Adriana Mihalić Šebelja, 12. 3. 2019.

Dana 11.03.2019. s početkom u 11,00 sati, u uvali Grabrova, učenici PŠ Jadranovo prisustvovali su prezentaciji novog radnog stroja RAVO 5i čistilice. Tom prigodom učenicima i okupljenim mještanima   obratili  su se direktor Eko Murvice gospodin Lovorko Gržac, dogradonačelnica  gospođa Ivona Matošić Gašparović  te gospodin Hrvoje Rogić. Predstavili su novi radni stroj Ravo 5i čistilicu  koja nudi kompletno i najkvalitetnije moguće rješenje za gradove i mjesta koja žele besprijekornu čistoću.

Učiteljice  PŠ Jadranovo