Doček prvašića
Autor: Adriana Mihalić Šebelja, 11. 9. 2019.

U ponedjeljak 9.09.2019. u 9,00 sati prvašići su stigli u PŠ Jadranovo uz pratnju svojih roditelja.

Pozdravnu riječ prvašićima i njihovim roditeljima uputila je učiteljica 1. razreda Silvija Hviždalek. Prvašićima je zaželjela puno lijepih trenutaka koje će provesti u PŠ Jadranovo. Kako bi im prvi školski dan ostao u lijepom sjećanju učenici naše škole, sa svojim učiteljicama, priredili su im kratki,svečani program. Kao i svake godine Grad Crikvenica je prvašiće obradovao prigodnim poklonima te im i na taj način uljepšao prvi dan u njihovoj školi.

Učiteljice PŠ Jadranovo