Poruka - "Nisi ispunio sljedeći preduvjet - Zaprimljena prijavnica"
Autor: Daliborka Todorović, 30. 6. 2019.

Dragi osmaši!

Nakon odabira željenih obrazovnih programa na kartici Rezultati u stupcu Zadovoljeni osnovni preduvjeti piše vam NE. Klikom na opciju Detaljno u stupcu Struktura bodova pojavljuje vam se sljedeća poruka:

Ova poruka se pojavljuje kao podsjetnik za donošenje prijavnice u roku propisanom u Odluci o upisu. Poruka će se prestati prikazivati kada se u sustavu označi da ste donijeli prijavnicu u propisanom roku.

Prijavnicu (dostupna nakon zaključavanja odabira obrazovnih programa, tj. nakon 10.7.2019. ) ne možete sami ispisati, nego po nju dolazite kod svojih razrednica u školu. Prijavnicu potpisuje jedan roditelj i učenik. Vrijeme u koje ćete moći doći po prijavnicu biti će naknadno objavljeno na mrežnim stranicama škole.