Zaprimanje prijavnica

Dragi moji osmaši!

Kao što je najavljeno, a sukladno Odluci o upisu, 22. srpnja 2020. godine u 12:00 sati zaključat će se liste prioriteta kandidata, te je od toga trenutka omogućen ispis prijavnica.

Dostava prijavnice je moguća na sljedeće načine:

• Prijavnicu možete sami dohvatiti sa svoga sučelja te potpisanu prijavnicu od strane vas i vašeg roditelja/skrbnika (jedan roditelj)  poslati elektroničkom poštom na e-mail: daliborka.todorovic@gmail.com. Prijavnica mora biti poslana sa e-maila iz kojeg je vidljivo da pripada vašem roditelju/skrbniku. Prijavnicu je potrebno poslati najkasnije do četvrtka, 23.7.2020. u 15 sati. Za primljeni mail sa prijavnicom dobit će te odgovor da je ista zaprimljena. U slučaju da niste dobili mail sa potvrdom o primitku, pošaljite ponovno.

• Prijavnicu možete sami dohvatiti sa svoga sučelja te potpisanu prijavnicu od strane vas i vašeg roditelja/skrbnika (jedan roditelj)  donijeti osobno u školu u četvrtak, 23.7.2020. u vremenu od 8 do 10 sati.

• Razrednica dohvaća vašu prijavnicu, a Jedan roditelj/skrbnik i vi dolazite osobno u školu u četvrtak, 23.7.2020. u vremenu od 8 do 10 sati  te potpisujete prijavnicu kod razrednice

U opravdanom slučaju, ako učenik nije u mogućnosti potpisati prijavnicu, dovoljan je potpis roditelja/skrbnika.

Nakon što je prijavnica zaprimljena, razrednica će to u sustavu evidentirati te će Vam se maknuti poruka da nisu zadovoljeni osnovni preduvjeti. Evidentiranjem zaprimljenih prijavnica razrednice i osnovna škola završavaju posao sa vašim upisima u srednju školu.

U subotu, 25.7.2020. biti će objavljena konačna ljestvica poretka  i tada će vam u sustavi biti dostupne upisnice koje dostavljate u srednju školu po uputama koje će vam biti objavljene na mrežnim stranicama srednje škole koju upisujete te je jako važno da pratite njihove obavijesti.

Još Vas jednom molim da si danas provjerite listu vaših odabranih škola i je li  sve odabrano kako ste htjeli. Pored one škole koja je vaš najbolji odabir piše vam DA. Ako vam nigdje ne piše DA znači da  niste upali ni u jednu školu koju ste odabrali, pa promijeniti odabir.

Oni učenici koji su na granici neka redovno prate promjenu ljestvice poretka  jer je vrlo lako moguće da se neko predomisli u zadnji trenutak i da vi ispadnete iz kvote.

U slučaju bilo kakvih pitanja slobodno se javite.

Lp.

objavio: Daliborka Todorović   datum: 21. 7. 2020.