preskoči na sadržaj

Osnovna škola Vladimira Nazora Crikvenica

Login
Upisi u srednju školu 2018.

e-Dnevnik

Više o projektu e-Dnevnik i upute možete potražiti ovdje.

 

Zlouporaba droga - brošura za roditelje

Priloženi dokumenti:
Brosura za roditelje.pdf

Edukativno-preventivne akcije HŽ-a

Grad prijatelj djece

Projekt Znanje za sve

Vijesti

 

 

pomoć

red button

« Lipanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

 

poveznice
informacije o obrazovanju:
skole.hr
mzos
azoo
stručni skupovi
carnet webmail
obrazovni portali:
obrazovni portal Nikola Tesla
edu.hr
edmodo
elektire
infokup
prometna učilica
časopisi:
bug
national geographic
drvo znanja
lokalne informacije:
grad Crikvenica
novo lokalno glasilo
novi list
zabava:
youtube
google
gmail
vijesti
Županijska natjecanja
Adriana Mihalić Šebelja / datum: 22. 3. 2018. 08:13

 

 

Županijska natjecanja su završila.

Čestitamo učenicima i mentorima!

 

 

 

ISLAMSKI VJERONAUK

Adna Dizdarević - 2. mjesto u županiji

KEMIJA

7.razred:

Lovro Matejčić - nije pristupio natjecanju iz opravdanih razloga

Branislav Štimec - 8. mjesto u županiji

mentorica: Martina Jakopčević

LIK

NAGRAĐENI U KATEGORIJI OD V. – VIII. RAZREDA OSNOVNIH ŠKOLA

2. mjesto u županijiViktor Vladić,  7. razred

NAGRAĐENI UČENICI, MENTORI I ŠKOLE OD 4.-10. MJESTA U KATEGORIJI OD V.-VIII. RAZREDA:

6. mjesto u županijiPatricia Ahel​. 8.razred

10. mjesto u županiji: Luka Mićić, 6. razred

ZAPAŽENI UČENICI, MENTORI I ŠKOLE OD 10. MJESTA U KATEGORIJI OD V.-VIII. RAZREDA:

Leonarda Lovrić, 8. razred

Sanja Juričić, 8. razred

mentorica (za sve gore navedene radove): Suzana Kljuš

BIOLOGIJA

7.razred:

Patricia Novaković - 13. mjesto u županiji

Branislav Štimec - 5. mjesto u županiji

mentorica: Olga Arnaut

POVIJEST

8. razred:

Kristian Bakarčić - 4. mjesto u županiji

mentor: Karlo Jerčinović

GEOGRAFIJA

7. razred:
Lovro Matejčić - 10. mjesto u županiji

mentorica:  Martina Rubčić

8. razred:
Kristian Bakarčić - 3. mjesto u županiji

mentorica:Martina Rubčić

Fran Radović - 8. mjesto u županiji

mentor:Ratko Rogić

HRVATSKI JEZIK

7. razred:

Veronika Salma - 16. mjesto u županiji

Lovro Matejčić - 8. mjesto u županiji

mentorica: Jasmina Manestar

8.razred:

Fran Radović - 6. mjesto u županiji

mentorica: Suzana Grbčić

NJEMAČKI JEZIK

Fran Radović, 8. razred - 7.mjesto u županiji

mentorica: Sabina Mužević

MATEMATIKA

5. razred:

Matilda Salma - 11. mjesto u županiji
mentorica: Ivana Sokolić-Uršić
 
6. razred:
Karlo Brkić - 5. mjesto u županiji
mentorica:  Daliborka Todorović
 
7. razred: 
Lovro Matejčić - 11. mjesto u županiji
Lovro Knez - 11. mjesto u županiji
mentorica: Anamaria Čehić-Gluhač
 
8. razred:
Leonarda Lovrić - 7. mjesto u županiji

mentorica:  Daliborka Todorović

 
INFORMATIKA
 

Algoritmi 6. razred:

Karlo Brkić - 3. mjesto u županiji

mentorica Daliborka Todorović

Algoritmi 7.razred:

Lovro Matejčić  3. mjesto u županiji

Lovro Knez  4. mjesto u županiji

mentorica Daliborka Todorović

Osnove Informatike :

Lovro Matejčić  2. mjesto u županiji

mentorica Daliborka Todorović

Razvoj softwera:

Enrino Škiljan  3. mjesto u županiji

Marko Novkovski  3. mjesto u županiji

mentorica Adriana Mihalić Šebelja


[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju