preskoči na sadržaj

Osnovna škola Vladimira Nazora Crikvenica

Login
UPISI SŠ

Online katalog knjižnice

Grad prijatelj djece

Projekt Znanje za sve

Vijesti

 

Vozni red - City bus

Klikom na sliku možete preuzeti vozni red!

Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Županijska natejcanja
Autor: Adriana Mihalić Šebelja, 13. 3. 2019.

 

Mjeseci siječanj i veljača su tradicionalno mjeseci kada se održavaju školska natjecanja i s nestrpljenjem se očekuju županijska natjecanja.

Čestitamo učenicima i mentorima koji su pozvani na županijska natjecanja, a to su redom:

 

ISLAMSKI VJERONAUK:

Adna Dizdarević - 3. mjesto u županiji

Mentorica: Meliha Hasanović, prof.

HRVATSKI JEZIK:

kategorija 7.razred:

Karko Brkić - 3.mjesto u županiji

Mentorica: Suzana Grbčić, prof.

Viktorija Matetić - 6.mjesto u županiji

Mentorica:Jasmina Manestar, prof.

kategorija 8.razredi:

Noa Pahlić -19.mjesto u županiji

Mentorica: Edita Starčevič, prof.

Veronika Salma - 16.mjesto u županiji

Lovro Matejčić -5. mjesto u županiji

Mentorica: Jasmina Manestar, prof.

KEMIJA:

kategorija 7.razred:

Miro Car - 5.mjesto u županiji

kategorija 8.razred:
Branislav Štimec - 15. mjesto u županiji
Lovro Matejčić -14.mjesto u županiji
Patricia Novaković - 17. mjeto u županiji

Mentorica: Martina Jakopčević, prof.

GEOGRAFIJA:

kategorija 8.razredi:

Branislav Štimec - 5. mjesto u županiji

Lovro Matejčić - 4. mjesto u županiji

Mentorica: Martina Rubčić, prof.

BIOLOGIJA:

kategorija 8.razredi:

Branislav Štimec - 2.mjesto u županiji

Mentrorica: Olga Arnaut, prof

ENGLESKI JEZIK:

kategorija 8. razredi:

Lovro Matejčić - 4. mjesto u županiji

Noa Pahlić - 14. mjesto u županiji

     Mentorica: Iva Halasz, prof.

LiDraNo:

Literarni radovi:

Lucija Gržac, 7.r.                                                                                           

     Mentorica: Jasmina Manestar, prof.

Patricia Novaković, 8.r.                                                                                 

     Mentorica: Edita Starčević, prof.

Dalia Pelić, 8.r.                                                                                             

     Mentorica: Jasmina Manestar, prof.
Novinarski radovi:                                       

Lovro Matejčić, 8.r.                                                                                       

    Mentorica: Jasmina Manestar, prof.

Hana Baričević, 8.r.                                                                                     

     Mentorica: Jasmina Manestar, prof.

Školski list:

Urednik: Lovro Matejčić

     Mentorica: Jasmina Manestar, prof.

MATEMATIKA:

Kategorija 8.razred:

Lovro Matejčić - 6.mjesto u županiji

Lovro Knez - 7.mjesto u županiji

    Mentorica: Daliborka Todorović, prof.

INFORMATIKA:

Digitalne informacije i kompetencije 5. razred:

Andrej Lovrić - 4. mjesto

Denis Babić - 6.mjesto

David Dika - 13. mjesto

Fran Jokić -11.mjesto

     Mentorica: Adriana Mihalić Šebelja, prof.

Osnove informatike 7. razred:

Karlo Brkić  - 1. mjesto

     Mentorica: Daliborka Todorović, prof.

Osnove informatike 8.razred:

Lovro Matejčić - 1. mjesto 

Lovro Knez - 3.mjesto

     Mentorica: Daliborka Todorović, prof.

Alogritmi 7. razred:

Karlo Brkić - 7.mjesto

     Mentorica: Daliborka Todorović, prof.

Algoritmi 8. razred:

Lovro Matejčić - 2. mjesto

     Mentorica: Daliborka Todorović, prof.






[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju