Odluka o promjeni modela nastave za učenike od 5. do 8. razreda

Poštovani roditelji, dragi učenici!

Na preporuku Stožera civilne zaštite Primorsko-goranske županije te nakon održanog sastanka Stožera civilne zaštite Grada Crikvenice, od ponedjeljka 14. prosinca učenici starijih razreda prelaze na model C nastave odnosno nastavu na daljinu. Nastava po modelu C odvijat će se do početka zimskog odmora, 23.12.2020.

Za sve učenike od 5. - 8. razreda nastava će se odvijati u jutarnjoj smjeni, u realnom vremenu i prema uobičajenom rasporedu. Za odvijanje nastave koristit će se platforma MS Teams. Svi učenici navedenu platformu imaju instaliranu na tabletima te su na nju prijavljeni još na početku nastavne godine.

Učenici mlađih razreda nastavu i dalje imaju u školi. Program produženog boravka nastavlja se prema redovnom rasporedu.

Pozivamo sve učenike da odgovorno pristupe nastavi na daljinu,  vrijedno i savjesno uče te samostalno rješavaju postavljene zadatke.

objavio: Daliborka Todorović   datum: 12. 12. 2020.

MZO preporuke

Katalog knjižnice