Online katalog knjižnice

Klokan bez granica - međunarodno natjecanje
Autor: Adriana Mihalić Šebelja, 22. 3. 2019.

U četvrtak 21.ožujka 2019. u našoj školi održano je međunarodno matematičko natjecanje „Klokan bez granica“.
U natjecanju su sudjelovali učenici 2.razreda u skupini PČELICE 18 natjecatelja;  učenici 3.razreda u skupini LEPTIRIĆI 19 natjecatelja; učenici 4. i 5. razreda u skupini ECOLIER  12 natjecatelja; učenici 6. i 7. razreda u skupini BENJAMIN 23 natjecatelja  i učenici 8.razreda u skupini CADET 16 natjecatelja. Za učenike 2. i 3. razreda natjecanje je trajalo 60 minuta, a za ostale učenike 75 minuta. Svi natjecatelji dobili su i malen poklon za sudjelovanje, a rezultati natjecanja bit će objavljeni u svibnju ove godine.

Tekst napisala Ana Rukavina