preskoči na sadržaj
Vijesti

Školska natjecanja 2012./2013.

I ove školske godine učenici naše škole sudjelovali su na brojnim školskim natjecanjima  održanim tijekom siječnja i veljače.


 

Kratki pregled školskih natjecanja 2012. / 2013.

 

LIDRANO

Literarni rad:

  • Karla Car (8.r): "Što je čovjek?" - rad predložen za županijsku  razinu

Mentorica: Jasmina Manestar

  • Jelena Rubčić (5.r)
  • Frano Knez (5.r)

Mentorica: Suzana Grbčić

  • Mateo Manestar (6.r)
  • Stela Gojani (6.r)

Mentorica: Edita Starčević

HRVATSKI JEZIK

7. razred:

  • Andrea Pavlović
  • Adriana Bečiri
  • Luka Jurinčić
  • Vita Veljačić
  • Dorotea Rekić

Mentorica: Suzana Grbčić

8. razred:

  • Domagoj Marinello
  • Tomislav Glavan
  • Lucijan Srdoč
  • Karla Car
  • Matija Barac

Mentorica: Jasmina Manestar

  • Ella Španjol

Mentorica: Edita Starčević

ENGLESKI JEZIK

8. razred:

  • Silvio Unković
  • Ana Car
  • Marin  Car
  • Karla Car
  • Tea Divanović
  • Matej  Gašparović
  • Borna  Car
  • Kristian Benedetti

Mentorica: Sandra Ćurjurić

  • Tomislav Glavan

Mentorica: Iva Halasz

Na županijsko natjecanje pozvani su  Silvio Unković, Tomislav Glavan, Ana Car, Marin Car i Karla Car.

 

MATEMATIKA

5. razred:

  • Kristijan Knežević
  • Jakov Gržac
  • Luka Pavlić
  • Ivona Đurić
  • Lara Hlača

Mentorica: Marija Lončarić

6. razred:

  • Toni Jelčić
  • Martin Gašparović
  • Antonio Juričić
  • Karlo Jovanović
  • Roberta Marković
  • Antonio Grbčić
  • Stela Gojani
  • Jelena  Britvić
  • Fabio Car

Mentorica: Ana Kirinčić

8. razred:

  • Tomislav Glavan
  • Lucijan Srdoč
  • Domagoj Marinello
  • Ivan Vid Čakarević
  • Matej Gašparović
  • Marin Car

Mentorica: Ivana Sokolić-Uršić

 

BIOLOGIJA

7. razred:

  • Dino Ahmičić
  • Marino SušanJ
  • Dorotea Rekić
  • Ana Nekić

8. razred:

  • Tomislav Glavan
  • Marin Car
  • Ivan – Vid Čakarević
  • Matej Gašparović
  • Domagoj Marinello
  • Lucijan Srdoč

Mentorica: Olga Arnaut

Na županijsko natjecanje pozvani su Tomislav Glavan, Domagoj Marinello i Lucijan Srdoč.

 
KEMIJA

7. razred:

  • Antonio Blašković

8. razred:

  • Tomislav Glavan
  • Lucijan Srdoč

Mentorica: Simeonka Klepac

Na županijsko natjecanje pozvan je Tomislav Glavan.

 

FIZIKA

8. razred:

  • Petra Pilić
  • Ivan Vid Čakarević
  • Lucijan Srdoč

Mentor: Jan Dupor

POVIJEST

7. razred:

  • Antonio Blašković
  • Franko Katunar

8. razred:

  • Lucijan Srdoč
  • Ana Car
  • Tomislav Glavan
  • Ante Kalanj
  • Ella Španjol
  • Borna Car
  • Emilia Bilen
  • Ivan Vid Čakarević
  • Petra Pilić
  • Rea Prpić

Mentor: Karlo Jerčinović

GEOGRAFIJA

5. razred:

  • Josip Sabljak
  • Izabela Škara
  • Ivan Poljanek
  • Karlo Dražić
  • Luka Pavlić
  • Denis Bolić
  • Damir Kovačev
  • Borna Lončarić
  • Jakov Barac
  • Lorena Plazzeriano

Mentorica: Martina Rubčić

  • Jakov Gržac
  • Mateo Ahel
  • Julija Švast
  • Martina Bačić
  • Vito Derossi
  • Kristijan Knežević
  • Luka Đanić

Mentor: Ratko Rogić

6. razred:

  • Kristijan Car

Mentorica: Martina Rubčić

  • Martin Gašparović
  • Paulo Brnjac
  • Toni Jelčić
  • Gabriela Jurković
  • Jelena Britvić

Mentor: Ratko Rogić

7. razred:

  • Andrea Pavlović
  • Karlo Šaban
  • Luka Jurinčić

8. razred:

  • Domagoj Marinello
  • Matej Gašparović
  • Ivan Britvić
  • Lucijan Srdoč
  • Ella Španjol

Mentor: Ratko Rogić

Na županijsko natjecanje pozvani su Josip Sabljak i Domagoj Marinello.

 

INFORMATIKA

6. razred:

  • Antonio Grbčić
  • Antonio Juričić
  • Anamarija Brajković

Mentorica: Daliborka Todorović

​8. razred:

  • Ivan Vid Čakarević
  • Marin Car

Mentorica: Ana Kirinčić

Na županijsko natjecanje pozvani su Antonio Juričić, Ivan Vid Čakarević i Marin Car.

 

NJEMAČKI JEZIK

8. razred:

  • Tomislav Glavan
  • Marin Car
  • Ines Šimić
  • Ana Car

 

Mentorica: Nevenka Balić

Na županijsko natjecanje pozvani su Tomislav Glavan, Marin Car i Ines Šimić.

 

VJERONAUK - VJERONAUČNA OLIMPIJADA

7. razred:

  • Antonio Blašković
  • Franko Katunar
  • Antonio Kovačev
  • Oliver Lelas
  • Antonia Šamanić
  • Antonio  Bujan Maričić
  • Miroslav Mihetec

8. razred:

  • Sofia Marušinac
  • Ivan Britvić
  • Diana Dodaj
  • Borna Car

Mentorica: Martina Vrban

Na županijsko natjecanje pozvani su Antonio Blašković, Franko Katunar, Antonio Kovačev i Sofia Marušinac.



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Daliborka Todorović   datum: 28. 2. 2013.

MZO preporuke

UPISI SŠ


Online katalog knjižnice


Grad prijatelj djece


Projekt Znanje za sve

Vijesti

 


Vozni red - City bus

Klikom na sliku možete preuzeti vozni red!

 

Zakoni i pravilnici

Oglasna ploča




preskoči na navigaciju