Code Week u našoj školi
Autor: Adriana Mihalić Šebelja, 3. 11. 2019.

U listopadu se diljem kontinenta održao European Code Week, odnosno Europski tjedan programiranja.

Riječ je o inicijativi koju su pokrenuli mladi savjetnici Neelie Kroes, potpredsjednice Europske komisije, a cilj projekta je približiti čari programiranja svima, pogotovo djeci i mlađim naraštajima.

I mi smo svojim skromnim doprinosom obilježili taj tjedan kroz razne radionice u prvom, trećem i šestom razredu.

Učenici i učiteljice su se zabavili i mnogo toga novoga naučili.

Kako smo našu školu i obilježavanje tog dana predstavili na europskim mrežnim stranicama možete pogledati u ovom video uratku koji je osmislila i realizirala učiteljica Dilajla Pavletić.

Učiteljice Dilajla, Gordana i Adriana