U eTwinning svijetu!

Učenici 1. razreda PŠ Dramalj prošle su godine hrabro koračali eTwinning svijetom. Rame uz rame uz njih bili su i učenici 3.a razreda. Njihove učiteljice Marijana Bezić i Maja Lončarić odradile su jako dobar posao i prijavile svoje učenike i njihov rad i zalaganje u projektima za nacionalnu kvalitetu. I u tome su uspjeli!

Tako su na adresu naše škole stigle čak 4 nacionalne oznake kvalitete. Dvije za EKO projet Živimo zeleno 2. Kako smo mi EKO škola shvatili smo ovaj projekt vrlo ozbiljno. Od samog početka smo aktivni u odvajanju otpada, skupljanju plastičnih čepova. Izradili smo hranilice ptičicama, brinemo o našem dvorištu i okolišu škole, volontirali smo i sudjelovali u izazovima koje su pred nas stavile autorice projekta. Posebno nas je veselio izazov u kojem smo bolje upoznali Vladimira Nazora i Zvonka Cara i s njima istraživali lastavice i njihov svijet.

Drugi projekt koji je osvojio nacionalnu oznaku kvalitete je projekt Slikovnicom povezani. Nju su prijavili samo dramaljski prvašići jer su u prošloj godini uživali u svijetu slikovnica i stoga ih je oznaka za kvalitetu posebno razveselila.

Treći projekt koji je nagrađen nacionalnom kvalitetom je projekt U svijetu likovnih umjetnika 4, u njemu su se naši trećaši i njihovi prijatelji iz likovne radionice posebno iskazali i čestitamo im na tome.

Svaki projekt je poseban, za svaki je potreban trud i zalaganje! Zato bravo za sve!

A  nova nastavna godina stavlja nove izazove i projekte pred naše učenike i učitelje!

Sretno svima!

Tekst napisala: Marijana Bezić, učiteljica RN

objavio: Daliborka Todorović   datum: 22. 9. 2022.