Izvrsni rezultati naših učenika - članova Stk Sv. Jakov Jadranovo na stolnoteniskom turniru!

Stolnoteniski klub Varaždin od 4. do 6. studenog u Areni Varaždin organizirao je Memorijal Mirko Abramović. Nastupilo je oko 450 natjecatelja Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Slovenije, Srbije, Ukrajine i Indije.

Među natjecateljima, u kategoriji najmlađi kadeti, nastupili su i učenici naše škole, članovi STK Sv. Jakov Jadranovo te ostvarili izvrsne rezultate.

U kategoriji najmlađih kadetkinja, ekipa u miksu - Karla Ivčić (Stk „Sv. Jakov Jadranovo“) i Rivetti Sara (Stk "Zagorec" Krapina), osvojile su zlatnu medalju, bez ijednog poraza.

Karla Ivčić osvojila je i  zlatnu medalju u kategoriji "Najmlađe kadetkinje - pojedinačno".

Gabriel Gržac i David Ahel osvojili su brončanu medalju u kategoriji "Najmlađi kadeti - ekipno".

Čestitamo učenicima i njihovom treneru Dominiku Salmi na odličnim rezultatima!

objavio: Daliborka Todorović   datum: 8. 11. 2022.