Obilježavanje Dječjeg tjedna

U sklopu dječjeg tjedna 2.a razred posjetio je veterinarsku ambulantu u Crikvenici. Učenici su pripremili razne donacije za nezbrinute životinje u obliku hrane i mekanih dekica. Učenici su se upoznali s trenutnim četveronožnim pacijentima, te su upoznali sve dijelove veterinarske ambulante.

Djelatnica veterinarske ambulante je strpljivo odgovarala na neprekidnu rijeku pitanja.

Na putu prema i iz veterinarske ambulante učenici su vježbali i pravilni prelazak preko prometnice.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Dječji tjedan obilježili su i učenici 2.a, 3.a i 3.b razreda. Drugašići su uživali u igri "Čovječe ne ljuti se" na otvorenome, dok su trećaši uživali u radionicama izrade modela, planova i makete, izradi čipsa od banane, pisanju igrokaza i izradi lutki na štapu, ali najviše su uživali u zajedničkim sportskim igrama.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Od 2.10. do 6.10. učenici Područne škole Jadranovo kroz nastavne predmete provodili su različite aktivnosti te na taj način obilježili Dječji tjedan.

Najviše su se veselili posjetu Boćarskom klubu Sveti Jakov gdje su nas dočekali predsjednik kluba gospodin Ivica Šaban te aktivni članovi kluba Marcel Grbčić i gospodin Bojan, poznatiji kao Striček. Učenike su upoznali s početnim boćarskim vještinama te su učenici ujedno i vidjeli mnogobrojna priznanja i trofeje koje je osvojio BK Sveti Jakov.

Hvala članovima kluba na ugodnom druženju!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Završetak Dječjeg tjedna obilježili su polaznici programa produženog boravka naše škole, škole Zvonka Cara i poludnevnog boravka Centra "Izvor" Selce utrkom koja se održala na Gradskom stadionu u Crikvenici. Naši boravkaši su postigli odlične rezultate. Čestitamo svim sudionicima i zahvaljujemo Centar za pružanje usluga u zajednici Izvor Selce na organizaciji utrke!

objavio: Daliborka Todorović   datum: 6. 10. 2023.