Sportski uspjesi naših učenika

IZVRSTAN USPJEH KARLE IVČIĆ NA 26. NOVOGODIŠNJEM GEWO TURNIRU U NOVOM SADU

Sredinom prosincanaša učenica  Karla nastupala je na međunarodnom stolnoteniskom  turniru u Novom Sadu u sastavu selekcija PGŽ. Karla se natjecala u svojoj kategoriji mlađih kadetkinja i u starijoj kategoriji kadetkinje. U kategoriji mlađih kadetkinja Karla osvaja 3. mjesto  i jedina je igračica iz Hrvatske koja je na ovom turniru pojedinačno osvojila medalju!

NAŠE UČENICE USPJEŠNE NA CHRISTMAS MAJORETTE STAR TURNIRU

Christmas Majorette Star , otvoreni turnir u majorette i pom pon plesovima , održan je 9.12.2023. u Crikvenici.  Između 9 timova sa područja Istre i Kvarnera, natjecale su se i Mažoretkinje Grada Crikvenice među kojim je nekoliko učenica naše škole.

U kategoriji starijih kadeta u pom ponu velikih formacija zlatnu medalju su osvojile: Angelina Palić (5.b), Paola Studenac (3.a) i Selveta Bečiri (3.b).

Srebrnu medalju u kategoriji mlađih kadeta u velikoj formaciji pom pon osvojile su: Sara Matić (3.a), Gabriela Kapelčan (2.a), Estthera C. Baričević (3.d), Mia E. Domijan (3.d), Mia Antić (3.b), Amarie Sambunjak (2.d), Maša Nekić i Elena Domijan (2.a).

Među najmlađima u kategoriji djeca u pom ponu posebnu nagradu za najbolju formaciju osvojile su: Marija Car, Viktoria Borčić (1.d), Kiara Hrman (1.a), Nika Rukavina, Dora Pastorčić (1.b).

U juniorskoj kategoriji nastupila je Laura Trifunović (5.a), koja je osvojila 4.mjesto u tradicionalnoj solo izvedbi sa štapom, 3. mjesto u mini formaciji moderni štap i 2.mjesto u velikoj formaciji pom pon.

U Seniorskoj kategoriji zablistala je Tea Lovrenović (8.a) sa ekipom koja je osvojila 3. mjesto u mini formaciji moderni štap i 2.mjesto u mini formaciji Flag.

DINA JURIĆ I LARA GAŠPAROVIĆ USPJEŠNE NA CHRISTMAS FAIRYTALE NATJECANJU

U nedjelju 10.12.2023. u Gradskoj sportskoj dvorani u Crikvenici održan je tradicionalni 3. po redu "Christmas fairitale" u organizaciji Svjetske asocijacije WAMT i Plesnog kluba Fiume .

Dina Jurić i Lara Gašparović (8.a) nastupile su na ovom natjecanju na kojem se okupilo oko 500 natjecatelja iz Hrvatske, Italije, Slovenije, Švicarske, Češke, Poljske i Rumunjske.

U jakoj konkurenciji osvojile su brojne medalje:

Lara Gašparović  (2. mjesto u solo open pom pomu, 2. mjesto u grupnoj skupini Show-Grinch te 1. mjesto grupna skupina pom pom "Avatar")

Dina Jurić (1. mjesto solo baton, 1. mjesto solo open pom pom, 1. mjesto solo flag, 1. mjesto grupna skupina pom pom "Avatar", 2. mjesto u grupnoj skupini Show-Grinch, 1. mjesto Christmas Challange baton junior, 1. mjesto All around Christmas Challenge junior, 1. mesto All around junior, 2. mjesto Christmas Challenge pom pom junior)

Dina i Lara su zablistale u punom sjaju i pokazale da iza sebe imaju vrhunski klub.

NAŠI UČENICI MOMČADSKI PRVACI U STOLNOM TENISU

Stolnotenisači Svetog Jakova Jadranovo, David Ahel, Gabriel Gržac i Mateo Košta momčadski su prvaci u stolnom tenisu u kategoriji mlađi kadeti u Primorsko-Istarsko-Goranskoj regiji. Natjecanje se održalo u Vrsaru, a vodio ih je trener Dominik Salma.

FRANKA SMOLJAN PRVA NA PRVENSTVU PGŽ U MALINSKOJ

Franka Smoljan (3.a) osvojila je prvo mjesto na turniru u stolnom tenisu održanom u Malinskoj 3.12.2023. u sklopu pojedinačnog prvenstva PGŽ za najmlađe kadetkinje.

NAŠI UČENICI USPJEŠNI NA JUDO PRVENSTVU PGŽ

Naši učenici nastavljaju ostvarivati uspjehe u Judu. Na održanom prvenstvu Primorsko-goranske županije u Rijeci ostvarili su slijedeće uspjehe:

Niko Rubčić – 1. mjesto

Tibor Gagro, Sara Lovrić, Nadia Blažina – 2. mjesto

Gabriel Penava, Barbara Benić, Fran Pobor – 3. mjesto

LUKA TOMIĆ EUROPSKI PRVAK DO 18 GODINA U BOĆANJU

Luka Tomić (8.a), kao igrač Boćarskog kluba Sv. Jakov Jadranovo, osvojio je sa svojom ekipom naslov europskog prvaka u boćanju do 18 godina .

Čestitamo Luki i suigračima, od kojih su neki također naši bivši učenici!

objavio: Daliborka Todorović   datum: 18. 12. 2023.