BOŽIĆ U DRAMLJU !!!

Kako je samo bilo toplo i svečano te večeri u našem Narodnom domu Dramalj. Djeca su bila uzbuđena u iščekivanju da pokažu što su sve naučila i pripremila za svoje mame, tate, none, noniće,susjede i ostale mještane.

Prvo je počelo s uređenjem škole (borićem,ukrasima,crtežima...),a sve je to učinjeno na dvije radionice na kojima su sudjelovali i naši roditelji i baš nam je bilo zabavno. Palili smo svijeće svakoga adventa i to svaki razred po jednu svijeću.Cijela priredba je bila protkana s temom sreća. Kao i uvijek započeli smo s zborom naših umirovljenica. Iza njih nastupila je klapa sv.Jelena,a zatim smo na red došli mi vrtićarci i školarci. Program su vodili kao i uvijek četvrti razred,a to su učinili uvodeći nas u priču. Vrtićarci su ušli u dom kao veseli i sretni patuljci koji su plesali i pjevali i tako razgalili  publiku odmah na početku. Slijedile su recitacije o sreći,zatim se pjevalo Kad si sretan,Kako sijati sreću...i za kraj naša vrijedna pčelica učiteljica Marijana opet nas je počastila i napisala nam pjesmu Prišal je Božić. Jako smo ponosni na nju.

Kao i svake godine lijepe riječi i čestitke uputili su iz grada Crikvenice,no ove godine posebno toplo, i to baš djeci koja su nastupala obratila se gospođa Citković,a nakon nje gospodin Pavlić uz čestitke pozvao je sve na mali domjenak.

Tekst napisali: Mali novinari Dramlja

Sve fotografije možete vidjeti u fotogaleriji klikom ovdje!

objavio: Adriana Mihalić Šebelja   datum: 3. 1. 2017.