Upisi u srednju školu 2018.

Zlouporaba droga - brošura za roditelje

Priloženi dokumenti:
Brosura za roditelje.pdf

Edukativno-preventivne akcije HŽ-a

« Rujan 2018 »

DANI ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE U ZNAKU KARITATIVNE AKCIJE
Autor: Adriana Mihalić Šebelja, 18. 10. 2017.

U sklopu karitativne akcije „Mladi protiv gladi“ koju organizira Franjevački svjetovni red (FSR) i Franjevačka mladež (FRAMA) u našoj školi cijeli ovaj tjedan prikupljaju se trajni prehrambeni proizvodi. Akcija naših najmlađih sugrađana je zaista hvale vrijedna u tjednu kada obilježavamo Dane kruha i Dan zahvalnosti za plodove zemlje. Svi prikupljeni proizvodi donirat će se Socijalnoj samoposluzi – Rijeka u svrhu zbrinjavanja socijalno najugroženijih stanovnika grada i okolice. Akcija prikupljanja trajat će sve do 20. listopada. Princip prikupljanja je „jedan učenik – jedan proizvod“, no učenici i djelatnici škole mogu donirati i više proizvoda ako su u mogućnosti. Aulu škole uredili su u znaku jeseni istučući simboliku kruha i plodova zemlje. Najveću pozornost plijeni stol na kojem se nalazi prikaz krajolika oslikan plodovima zemlje, a za taj predivan rad zaslužna je Likovna radionica pod mentorstvom učiteljice Suzane Kljuš, navedeni je  naslovna fotografija naše mrežne stranice.

Tekst napisala:Jasmina Manestar