Upisi u srednju školu 2018.

Zlouporaba droga - brošura za roditelje

Priloženi dokumenti:
Brosura za roditelje.pdf

Edukativno-preventivne akcije HŽ-a

« Rujan 2018 »

Večer matematike 2017.
Autor: Daliborka Todorović, 7. 12. 2017.

Dana 7.12.2017. u 18 sati u našoj je školi održana, drugu godinu za redom, Večer matematike. U projekt se uključilo stotinjak učenika, učitelja, roditelja, djedova i baka,…

Večer matematike je skup interaktivnih radionica koje potiču izgradnju pozitivnog stava prema matematici. Sudjelovanje u zabavnim aktivnostima otkriva često zaboravljenu - zabavnu stranu matematike.

Sudionici su obilazili  pripremljene radne centre  i odabirali  u kojim će zabavnim matematičkim aktivnostima sudjelovati.  Za učenike različitih uzrasta pripremljeno je niz matematičkih aktivnosti u kojima su učenici pokazivali svoje vještine računanja i logičkog zaključivanja.

Za uspješnu provedbu u našoj školi zaslužne su učiteljice razredne nastave Tatjana Vukić, Anamaria Dundović, Andrea Barac, Maja Lončarić, Marijana Bezić, Nives Džajkić, Rea Župan, Sanja Sladić, Silvija Hviždalek i Ankica Gržac te nastavnice Matematike Ivana Sokolić Uršić, Daliborka Todorović i Anamaria Čehić-Gluhač.

Ovim igrama i računima približili smo matematiku na jednostavniji i ljepši način. Lijepo je bilo vidjeti zadovoljna lica naših učenika koji su uživali u rješavanju matematičkih zadataka kroz igru te se nadamo istom odazivu i slijedeće godine.

Tekst napisala: Anamaria Čehić-Gluhač, prof.