preskoči na sadržaj
Vijesti

Županijska natjecanja

 

 

Županijska natjecanja su završila.

Čestitamo učenicima i mentorima!

 

 

 

ISLAMSKI VJERONAUK

Adna Dizdarević - 2. mjesto u županiji

KEMIJA

7.razred:

Lovro Matejčić - nije pristupio natjecanju iz opravdanih razloga

Branislav Štimec - 8. mjesto u županiji

mentorica: Martina Jakopčević

LIK

NAGRAĐENI U KATEGORIJI OD V. – VIII. RAZREDA OSNOVNIH ŠKOLA

2. mjesto u županijiViktor Vladić,  7. razred

NAGRAĐENI UČENICI, MENTORI I ŠKOLE OD 4.-10. MJESTA U KATEGORIJI OD V.-VIII. RAZREDA:

6. mjesto u županijiPatricia Ahel​. 8.razred

10. mjesto u županiji: Luka Mićić, 6. razred

ZAPAŽENI UČENICI, MENTORI I ŠKOLE OD 10. MJESTA U KATEGORIJI OD V.-VIII. RAZREDA:

Leonarda Lovrić, 8. razred

Sanja Juričić, 8. razred

mentorica (za sve gore navedene radove): Suzana Kljuš

BIOLOGIJA

7.razred:

Patricia Novaković - 13. mjesto u županiji

Branislav Štimec - 5. mjesto u županiji

mentorica: Olga Arnaut

POVIJEST

8. razred:

Kristian Bakarčić - 4. mjesto u županiji

mentor: Karlo Jerčinović

GEOGRAFIJA

7. razred:
Lovro Matejčić - 10. mjesto u županiji

mentorica:  Martina Rubčić

8. razred:
Kristian Bakarčić - 3. mjesto u županiji

mentorica:Martina Rubčić

Fran Radović - 8. mjesto u županiji

mentor:Ratko Rogić

HRVATSKI JEZIK

7. razred:

Veronika Salma - 16. mjesto u županiji

Lovro Matejčić - 8. mjesto u županiji

mentorica: Jasmina Manestar

8.razred:

Fran Radović - 6. mjesto u županiji

mentorica: Suzana Grbčić

NJEMAČKI JEZIK

Fran Radović, 8. razred - 7.mjesto u županiji

mentorica: Sabina Mužević

MATEMATIKA

5. razred:

Matilda Salma - 11. mjesto u županiji
mentorica: Ivana Sokolić-Uršić
 
6. razred:
Karlo Brkić - 5. mjesto u županiji
mentorica:  Daliborka Todorović
 
7. razred: 
Lovro Matejčić - 11. mjesto u županiji
Lovro Knez - 11. mjesto u županiji
mentorica: Anamaria Čehić-Gluhač
 
8. razred:
Leonarda Lovrić - 7. mjesto u županiji

mentorica:  Daliborka Todorović

 
INFORMATIKA
 

Algoritmi 6. razred:

Karlo Brkić - 3. mjesto u županiji

mentorica Daliborka Todorović

Algoritmi 7.razred:

Lovro Matejčić  3. mjesto u županiji

Lovro Knez  4. mjesto u županiji

mentorica Daliborka Todorović

Osnove Informatike :

Lovro Matejčić  2. mjesto u županiji

mentorica Daliborka Todorović

Razvoj softwera:

Enrino Škiljan  3. mjesto u županiji

Marko Novkovski  3. mjesto u županiji

mentorica Adriana Mihalić Šebelja




Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Adriana Mihalić Šebelja   datum: 22. 3. 2018.

MZO preporuke

UPISI SŠ


Online katalog knjižnice


Grad prijatelj djece


Projekt Znanje za sve

Vijesti

 


Vozni red - City bus

Klikom na sliku možete preuzeti vozni red!

 

Zakoni i pravilnici

Oglasna ploča




preskoči na navigaciju