EKO ŠKOLA

Naša područja djelovanja su:

1. Otpad

2. Voda

3. Energija

4. Zdrav život

Koordinatori projekta: Olga Arnaut, Martina Jakopčević i Suzana Kljuš, učenici i učitelji škole.

Cjelogodišnji projekt OD MORA DO STOLA

Ove školske godine  u sklopu svih predmeta i aktivnosti provodit će se cjelogodišnji projekt  pod nazivom "Od mora do stola".

Nositelji i koordinatori projekta su učiteljice aktiva stranog jezika (Iva Halasz, Jasna Mataija, Rea Župan i Nevenka Balić)

TRENING ŽIVOTNIH VJEŠTINA

Program prevencije ovisnosti provodi se u organizaciji Nastavnog zavoda za javno zdravstvo primorsko goranske županije.

Nositelji aktivnosti u školi su pedagoginja Draženka Mažar i razrednici 3., 4., 5., 6. i 7. razreda.

ČITAMO MI U OBITELJI SVI

Nacionalni projekt poticanja (obiteljskog) čitanja Hrvatske mreže školskih knjižničara.

Knjižničarka Renata Gržac je voditeljica i nositeljica projekta u našoj školi. Suradnice projekta su razrednice – učiteljice trećih razreda: Gordana Dodlek, Nada Sladić, Nives Džajkić i Sanja Sladić. Ostali sudionici projekta: Učenici trećih razreda, njihovi roditelji i osobe u istom kućanstvu.

ŠKOLE ZA AFRIKU

Projekt „Škole za Afriku“ pokrenuo je UNICEF u suradnji sa Zakladom Nelson Mandela i Hamburškim društvom za promicanje demokracije i međunarodnog prava, i provodi se od 6. prosinca 2004.

Nositelji aktivnosti u našoj školi su pedagoginja Draženka Mažar i prof. Suzana Kljuš (koordinatorice projekta) u suradnji sa svim učiteljima i učenicima.