Predstavljanje srednjih škola i učeničkih domova učenicima osmih razreda - "KAMO DALJE?"
Autor: Daliborka Todorović, 23. 5. 2019.

I ove godine, Upravni odjel za odgoj i obrazovanje Primorsko-goranske županije organizira predstavljanje srednjih škola i učeničkih domova pod nazivom "Kamo dalje?", za učenike 8. razreda osnovnih škola.

Svrha manifestacije je predstavljanje programa koji se nude u srednjim školama Primorsko-goranske županije učenicima VIII. razreda, kako bi im olakšali izbor srednje škole.

Manifestacija će se održati dana 24. svibnja 2019. godine (u petak) u prostoru zgrade Sveučilišnih odjela (Kampus na Trsatu), u trajanju od 12.00 do 18.00 sati.